Kiralama ve Sürücü Şartları

Kiralayan kişi en az 5 yıllık ehliyete sahip ve en az 25 yaşında olmalıdır.

Kiraladığınız aracı yalnızca sözleşme ve teslimat formunda belirtilen kişi kullanabilir. Sözleşmede belirtilmeyen üçüncü kişilerin, aracı kullanmaları halinde meydana gelebilecek hasarlarda, hiçbir hasar güvencesi geçerli değildir. Belirlenmiş olan yaş ve ehliyet yılı koşulları dâhilinde kiralama yapılabilmektedir.

  • Kiralama Süresi

Karavanlarımız minimum  3 gün  olarak kiralanabilmektedir.

  • Yakıt

Araç teslim alındığında depo  yakıt seviyesi hangi seviyede ise teslim alındığında aynı seviyede alınır. Aracın eksik yakıt ile teslim edilmesi durumunda, eksik olan yakıt bedeline ilave eksik yakıt hizmet bedeli eklenerek alınan depozitodan düşülür.

  • Trafik Cezaları

OGS-HGS geçişleri ve trafik cezalarının tamamı müşteriye aittir   Bu cezalar BERKKARAVAN’ A  daha sonra tebliğ edilse dahi müşteri kiralama dönemi içerisindeki OGS-HGS gişeleri ve tüm trafik cezalarından bizzat sorumludur.

  • Ödeme Koşulları

Kararlaştırılan tarihler için rezervasyonun onaylanması  toplam kiralama bedelinin % 30 ‘unun banka hesaplarına havale edilmesi veya kredi kartı tahsili ile mümkün olacaktır. .Rezervasyon tarihinde karavan teslim edilirken  rezervasyon sırasında alınan % 30 karavan rezerve bedeli düşüldükten sonra kalan tutar ve depozito ücreti  teslimatta nakit ;  banka havalesi ; yada kredi kartı ile tahsil edilir. Karavan iade edileceği zaman depozito ücreti kiralayan tarafa ait  banka iban numarasına 2 iş günü içerisinde iade edilir.

Berk Karavan Sözleşme 2024